درباره ما

در دنیای IT با بوجود آمدن شبکه جهانی اینترنت بزرگترین اتفاق در عرصه فناوری اطلاعات شکل گرفت و وب سایت های مختلفی راه اندازی شدند و توانستند در عرصه های مختلفی چون خبر، فرهنگ، توریسم، علم، آموزش و … خدمات خود را ارائه نمایند.

اینترنت وب در سال 1935 توسط مهندس احسان نصر اصفهانی  فعالیت خود را در اصفهان آغاز نموده و *ارائه راهکارهای دیجیتالی جهت توسعه کسب و کارها* را محور اصلی فعالیت خود قرار داد. با توجه به محدوده راهکارهای دیجیتالی که صاحبان بنگاه های اقتصادی جهت توسعه کسب و کار خود به آن نیاز دارند، اولویت بندی اینترنت وب به استفاده از اینترنت به عنوان بستر رشد سازمان قرار گرفت. لذا خدمات تخصصی در این حوزه مانند طراحی سایت، خدمات تبلیغات اینترنتی و… را به مجموعه های مختلف ارائه کرد.

اهداف شرکت :

  • بکارگیری جدیدترین فناوری های دیجیتالی در جهت توسعه کسب و کارها
  • حضور فعال در انجام پروژه های نرم افزاری تحت وب در اصفهان و سایر استان های کشور
  • بکارگیری جدیدترین روشهای افزایش ترافیک وب سایت، برندسازی آنلاین، تبلیغات و بازاریابی اینترنتی از جمله سئو (SEO) ، بازاریابی شبکه های اجتماعی، بازاریابی ایمیلی و نیز برنامه های وفاداری مشتریان مانند باشگاه مشتریان و…

خط مشی اینترنت وب:

  •  ایجاد اطمینان و جلب رضایت مشتریان و ارائه خدمات ارزش آفرین به آنها
  •  ارتقاء سطح مهارت، توانمندی و دانش نیروی انسانی
  •  ارتقا سطح مشارکت و روحیه همکاری کارکنان شرکت

 

خط مشی ما بر مبنای کرامت انسانی، اعتماد متقابل و کار گروهی با هدف بهبود مستمر استوار بوده و همواره در تلاش برای رقابت، آزمایش، ارزیابی مجدد و همینطور افزایش و بهبود استانداردهای خود می باشیم. همچنین اینترنت وب به ایجاد یک محیط کاری که در آن افراد به رقابت دعوت شده ، توانگر می گردند و پاداش کار خود را دریافت می دارند، متعهد است.
سرعت تغییر و انطباق با شرایط، ‌ از لوازم حضور در گردونه رقابت دنیای امروز است. این مهم در گرو بهره گیری صحیح از فناوری اطلاعات در سطوح مختلف درون سازمانی و همچنین ارتباطات برون سازمانی می باشد. امروزه شرکت ها و سازمانها در ارائه کیفیت برتر و ایجاد ارتباط موثرتر با مشتریان گوی سبقت را از یکدیگر می ربایند و هر روز خدمات و کانالهای جدیدی جهت دستیابی به مخاطبان خود می یابند. سازمان مدرن امروز بر مبنای گردش صحیح اطلاعات در بستر ارتباط الکترونیک و استفاده بهینه از سیستم های نرم افزاری در کلیه سطوح سازمان شکل میگیرد و در چنین شرایطی مدیریت مطلوب منابع سازمان امکان پذیر خواهد بود. با توجه به این نیازها،‌ شرکت راهکار مهر یاسان،‌ با بهره گیری از کادر متخصص و کارآمد خود توانسته است،‌ گام موثری در راستای توسعه استفاده موثر و کاربردی از فن آوری اطلاعات برای سازمانها و شرکتها برداشته و به ویژه رضایت کامل مشتریان خود را جلب کند. این استفاده موثر در عرصه های مختلفی مانند بازاریابی، برند سازی، روابط عمومی،‌ مدیریت الکترونیک روابط با مشتری و … می باشد.